Oferta - USŁUGI TRANSPORTOWE

TERMINOWO
SOLIDNIE
TANIO

Pieczęć TIMOCOM CashCare
Przejdź do treści

Menu główne:

Oferta

W pierwszych latach realizowaliśmy przewozy krajowe, po czym kierowaliśmy się w stronę Niemiec, Danii i Hiszpanii. W miarę rozwoju firmy rozwinęły się również kierunki, obecnie wykonujemy transport głównie na Szwecję, Norwegię i Niemcy (wschodnia część). W kraju świadczymy usługi transportowe głównie w zachodniej części, zaczynając od doładunków, kartonów i pojedynczych palet po ładunki całopojazdowe.

Nasza firma posiada duże doświadczenie w zakresie transportu międzynarodowego, w tym głównie na terenie Europy Zachodniej Mamy wszystkie niezbędne uprawnienia do świadczenia takich usług, a nasz tabor dostosowany jest do standardów międzynarodowych.

Dbając o klienta, nasza firma dostosowuje się do terminów dostaw:

  • JiT /just in time/ - na konkretną godzinę

  • day definite - na konkretny dzień

  • time definite - w określonym przedziale czasowym


Transport międzynarodowy:
W transporcie międzynarodowym dbamy o jakość naszych usług, poprzez ciągłe inwestycje i rozwój. Do celu dojeżdżamy bezpiecznie, skutecznie, rzetelnie i na czas. Gwarantujemy pełne bezpieczeństwo przewozów, poprzez ubezpieczenie towaru. Nasi kierowcy są w ciągłej łączności ze spedytorami.

Dostosowujemy się do potrzeb klienta i potrzeb rynku. Kraje, które obejmujemy naszą pracą to przede wszystkim: Szwecja, Norwegia, Niemcy. Specjalizujemy się w przewozie ładunków całopojazdowych oraz drobnicowych z wykorzystaniem każdego rodzaju taboru. Przewozimy również materiały niebezpieczne ADR. Mamy wszystkie potrzebne licencje i dokumenty na transport zagraniczny, pozwalające nam na swobodne poruszanie się po poszczególnych krajach, czy specjalnych strefach.

Transport krajowy:
W zakresie naszych usług, znajdą Państwo ofertę, realizowaną na terenie naszego kraju. Od trzynastu już lat świadczymy usługi, które prowadzone są na wysokim poziomie. Nasze realizacje obejmują zarówno przewozy całopojazdowe, jak i przewozy, o zwiększonym stopniu ryzyka – materiały niebezpieczne ADR. Każde zamówienie traktujemy indywidualnie. Korzystając z naszych usług, w zakresie transportu krajowego, mają Państwo pewność, że towar, który Państwo nam powierzyli, będzie dostarczony we wskazane miejsce – szybko, bezpiecznie, komfortowo dla obu stron. Zaufanie, jakim nas Państwo obdarzają, jest dla nas bardzo cenne.

Magazynowanie:
Firma ALEX oferuje również możliwość magazynowania i przeładowania ładunków.

Transport międzynarodowy
Tel.: 91 407 20 50
info@alextransport.eu
www.alextransport.eu
ALEX TRANSPORT
Transport międzynarodowy
ul. Nowogardzka 1
72-100 Goleniów
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego